Program partnerski

Jak działa program partnerski Beatcoin.pl?

 

 

1. Wybierz narzędzie z którym chcesz zarabiać.

 

 

Oferujemy szereg banerów i stron "landing page", dzięki którym oszczędzasz czas i pieniądze.

Gotowe i dostosowane do metody "kopiuj-wklej" banery reklamowe to specjalnie przygotowane pod kątem marketingowym grafiki promocyjne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wymagania nawet najtrudniejszych klientów. Jeśli chcesz, możesz użyć własnych grafik, lub innych metod korzystając z linku partnerskiego .

Strony landing page to gotowe podstrony internetowe, które zachęcają użytkowników nie tylko wyglądem, a również praktycznością ich użycia. Wybierz sam w jaki sposób chcesz zachęcić użytkowników do korzystania z naszej giełdy, wykup ciekawą domenę, którą możesz do woli promować i budować jej pozycję w sieci.

 

2. Promuj Beatcoin.pl wśród swoich!

 

Jesteś właścicielem dużego serwisu www? Szkolisz ludzi i dzięki temu masz mnóstwo kontaktów? A może po prostu masz spore grono znajomych, którzy interesują się kryptowalutami?

Wybór grupy docelowej zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Zacznij współpracę z nami i stań się naszym partnerem.

Oferjemy najlepsze warunki na rynku:

  • 25% prowizji pobranych od Twoich klientów trafia do Twojego salda.
  • Chcesz wiedzieć jak Ci idzie? Skorzystaj z funkcji statystyki i potwierdź swoje przewidywania matematyką.
  • Boisz się, że zajmie Ci za dużo czasu? Nie martw się. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg narzędzi które sprawią, że promowanie Beatcoin.pl będzie czystą przyjemnością
  • Środki, które zarobisz możesz wykorzystać w dowolny sposób : wypłacić, sprzedać u nas na giełdzie, albo trzymać i czekać na wzrosty.
  • Z Beatcoin.pl zarabiasz w każdej, dostępnej walucie! Prowizje, jakie pobieramy od użytkowników kierowane są w dokładnie tej samej walucie/kryptowalucie, w jakiej Twój polecony handluje.

 

3. Spieniężaj swoje zyski, lub czekaj aż urosną

Co zrobisz z środkami zarobionymi na Beatcoin.pl? Zrobisz co zechcesz!

  • Handluj u nas środkami, które zarobiłeś.
  • Wypłać waluty, lub kryptowaluty na swój portfel i .. wróć do nas kiedy będziesz gotów by nimi handlować
  • HODL - możesz zostawić środki u nas na giełdzie i obracać nimi w wybranym przez siebie momencie. Pamiętaj, że przechowujemy Twoje środki w bezpiecznym miejscu - na tzw. Cold Wallet czyli na urządzeniu offline!

 

Nie przekonaliśmy Cię? Napisz do nas na [email protected] i powiedz nam, co moglibyśmy zmienić by i Tobie było u nas dobrze.