Polityka prywatności

 

Polityka Prywatności Coinbe.net 

 

 

 1. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług oferowanych w ramach Giełdy Wymiany Kryptowalut (Serwisu Coinbe.net).

 2. Administratorem danych osobowych zawartych w Serwisie Coinbe.net jest beatcoin.pl Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą 00-090 Warszawa, al. Solidarności 75/26, NIP: 5252703979 REGON: 366830666, KRS: 0000669361

 3. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych, zaś każdorazowo Administrator przetwarza dane osobowe w celu realizacji umowy z Użytkownikiem.

 4. Administrator realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  a) poprzez informacje dobrowolnie wprowadzone w formularzach przez Użytkownika, podczas rejestracji Konta Użytkownika w ramach Serwisu Coinbe.net 

  b) poprzez gromadzenie plików „cookies”.

  c) poprzez weryfikację tożsamości Użytkownika w przypadkach i w sposób
  wskazany w Regulaminie Serwisu.

 5. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych, za wyjątkiem sytuacji, kiedy przepisy te, oraz przepisy innych obowiązujących ustaw przewidują konieczność udostępniania takich danych odpowiednim organom i służbom państwowym.

 6. Do danych podanych podczas rejestracji w Serwisie Coinbe.net przysługuje wgląd osobie, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i ich sprostowania, a także do ich uzupełnienia lub wniesienia żądania do czasowego lub stałego zaprzestania ich przetwarzania.

 7. Podanie przez Użytkownika danych osobowych w procesie rejestracji jest co do zasady dobrowolne, jednakże niepodanie w procesie rejestracji lub weryfikacju tożsamości Użytkownika prawdziwych lub pełnych danych, uniemożliwia założenie Konta Użytkownika, a także wykorzystanie pełnej funkcjonalności serwisu Coinbe.net.

 

 

 

 

Dane kontaktowe

BEATCOIN.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

al. Aleja "Solidarności" 75/26 00-090 Warszawa
NIP: 5252703979
REGON: 366830666
KRS: 0000669361

tel. 34-333-5-222