Bezpieczeństwo

Mamy świadomość, że prowadzenie giełdy kryptowalut to ogromna odpowiedzialność zarówno finansowa jak i technologiczna. Z tego powodu przygotowaliśmy dla Was serię zabezpieczeń, które pozwolą wam spać spokojnie nie martwiąc się o swoje środki. 


1. Kryptowaluty

Trzymamy wszystkie Wasze środki na zimnych portfelach co oznacza nic innego jak to, że są one offline, odłączone od Internetu. Ważnym czynnikiem jest to, że zatwierdzamy wszystkie wypłaty ręcznie, a każda z nich musi być potwierdzona przez minimum dwóch członków naszego zespołu. 

2. Waluty Fiat (PLN, EUR, USD).

Waluty Fiat jakie u nas zostawiasz rozmieszczone są na kontach w kilku bankach. 
Dodatkowo, każdy z banków z którym współpracujemy został poinformowany o charakterze działalności naszej giełdy, co eliminuje ryzyko powstania niejasności w relacjach z bankami. 

3. Twoje konto.

Konto, jakie posiadasz w naszym serwisie zasługuje na jak najlepsze zabezpieczenia. Uruchomiliśmy specjalnie dla Ciebie wielostopniową weryfikację, która uniemożliwia osobom trzecim wypłatę środków z Twojego konta. Przy każdej wypłacie zostaniesz poproszony o podanie kodu z Authenticatora Google, który przypisany jest do Twojego smartfona. Dodatkowo każda z wypłat musi być potwierdzona jednorazowym tokenem wysłanym na Twój adres email. 
Jeśli zgubisz swój telefon służymy pomocą 24/7/365 - pracujemy nawet w niedziele i święta, zgłoś nam problem jak najszybciej na adres email

4. Strona WWW i baza danych

Zabezpieczenia, jakie wprowadziliśmy na stronie naszej giełdy zostały zweryfikowane i sprawdzone pod każdym możliwym kątem. Świadomość tego, jak ważna jest baza danych i zawarte w niej informacje pozwoliła nam na takie skonfigurowanie dostępu do niej, żeby żadna niepowołana osoba, ani złośliwe oprogramowanie nie miało możliwości dostępu do niej. Robimy kilkadziesiąt kopii bazy danych dziennie, a każda z nich jest przechowywana na szyfrowanych dyskach. 

5. Https:// 

Każde połączenie z komputera zewnętrznego, jakie wykonywane jest z naszą giełdą jest szyfrowane. Usprawnia to zarazem wszystkie systemy bezpieczeństwa jakie zastosowaliśmy, jak i sprawność działania całej giełdy. 

00000110. Testy penetracyjne i stała opieka.

Nasza giełda została poddana testom penetracyjnym, polegającym na próbie złamania naszego systemu. Niezależni, wyspecjalizowani informatycy z dwóch różnych firm próbowali włamać się i wykraść od nas jak najwięcej danych, oraz wykryć błędy systemu. Załataliśmy każdą, nawet najmniejszą dziurę w serwisie. 
Mamy już pewność, że nasza giełda jest bezpieczna i nie ma możliwości włamania się do niej z zewnątrz. 

7. Ochrona prawna.
Nad bezpieczeństwem prawnym i legalnością Coinbe.net czuwają prawnicy z którymi mamy podpisaną stałą umowę. Dzięki temu masz pewność, że giełda nie zniknie z rynku przez niedopatrzenia prawno-administracyjne. Naszą specjalnością są kryptowaluty i programowanie, a nie litera prawa, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na stałą współpracę z profesjonalistami w tej dziedzinie. 
Pamiętaj, że spółka Beatcoin.pl Sp. Z O. O. Sp. Komandytowa zarejestrowana jest w Polsce. Zapewnia Ci to pełną ochronę praw i wysoki poziom jakości dostarczanych przez nas usług.